انتخاب دکتر معین به عنوان چهره شاخص و ماندگار پزشکان کشور

در سی و هفتمین سالگرد بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب از خدمات دکتر مصطفی معین تقدیر شد.به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی در حاشیه سی و هفتمین سالگرد بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب روز شنبه 4 اردیبهشت سال جاری در محل کتابخانه ملی، دکتر مصطفی معین، رئیس مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و رئیس انجمن آسم و آلرژی ایران از طرف  انجمن پزشکان کودکان ایران به عنوان چهره شاخص و ماندگار پزشکان کشور انتخاب شد و دکتر غلامرضا خاتمی، رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران با تقدیم تقدیرنامه ای از زحمات ایشان تقدیرکرد.
 متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

باسمه تعالی
 
استاد ارجمند جناب آقای دکتر مصطفی معین
ریاست محترم انجمن آسم و آلرژی ایران
 
انجمن پزشکان کودکان ایران مفتخر است که جنابعالی را به عنوان پزشکی دانشمند و جامعه نگر با شخصیتی ممتاز و متدین و توانی چندبعدی، سیاستمداری وطن پرست و با شهامت در سی و هفتمین سالگرد بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب به عنوان چهره شاخص و ماندگار پزشکان کشور از خدمات ارزشمند شما تجلیل نماید.
شما در تداوم خدمات ارزنده روان شاد استاد دکتر ابوالحسن فرهودی ضمن قدرانی و بزرگداشت نام آن استاد فقید به توسعه و تکمیل رشته آلرژی و ایمونولوژی کودکان همت گماشتید به طوری که هم اکنون دانش آموختگان این رشته با اعتباری بالا در سراسر کشور در خدمت مردم هستند. جنابعالی در مسئولیتهای اجتماعی و سیاسی مهم، منشآ خدمات ارزنده و مفیدی به کشور بوده اید، در کارنامه درخشان زندگی شما سابقه 2 سال ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، بیش از 10 سال ریاست کرسی یونسکو در آموزش سلامت، وزیر فرهنگ و آموزش عالی، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری، عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضویت در شورای عالی نظام پزشکی کشور ثبت شده است- همچنین بنیانگذاری انجمن های: اخلاق در علوم و فناوری، توسعه علمی ایران، تاریخ اجتماعی علم و فناوری، مطالعه و آسیب شناسی اجتماعی (موسسه رحمان) و بنیانگذاری مرکز تحقیقات ایمونولوژی،آسم و آلرژی دانشگاه علوم پزشکی تهران از خدمات ماندگار و مفید جنابعالی است. شما به پاس این حجم از خدمات موفق به دریافت عالی ترین نشان بین الملل پرفسور یلدا در آموزش و پژوهش، مسئولیت اخلاقی و اجتماعی در علوم پزشکی شده اید و در سال 2015 به عنوان یکی از صد دانشنمند برتر جهان در رشته ایمونولوژی و آلرژی کودکان برگزیده شده اید.
افتخار کسب این طیف وسیع از خدمات که نشانی از سایه لطف الهی بر سر شما است بر جنابعالی و خانواده محترم مبارک باد. انجمن پزشکان کودکان ایران برای شما طول عمر توام با عزت بیشتر و سلامتی کامل آرزو می نماید.
 

دکتر غلامرضا خاتمی
رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران
اردیبهشت سال 1395

 
   1395/2/11 15:24    تعداد بازدید :  595


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 595
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )