پایان دوره کوتاه مدت ایمونولوژی، دانشجوی بین الملل مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
 

فاطیما زوهورا دانشجوی بنگلادشی دوره کوتاه مدت ایمونولوژی، موفق به اتمام این دوره در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی شد.


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی فاطیما زوهورا دانشجوی بین­المللی که برای دوره 3 ماهه در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی  به سر می برد روز سه شنبه 16 تیر سال جاری جلسه ای با حضور دکتر زهرا پورپاک، دکتر کتایون بیداد، دکتر نوری زاده از اعضای هیئت علمی مرکز راحله شکوهی پژوهشگر و دانشجوی و الناز واحدی مسئول دفتر بین ­الملل با حضور فاطیما زوهورا تشکیل شد.


در ابتدا فاطیما زوهورا خلاصه ای از فعالیتهایی که طی این مدت انجام داده است را در قالبی گزارشی بیان کرد و بیان داشت که پس از مسافرتی کوتاه به کشور خود مجدداً برای گذراندن دوره ایمونولوژی به مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی بازخواهد گشت و در آینده نیز تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این مرکز را دارد.
در این نشست صمیمی وی ضمن سپاس و قدرانی از زحمات مسئولان و پرسنل این مرکز خاطر نشان کرده که دوره مفیدی در این مرکز داشته و اظهار امیداوری کرد که بتواند هرچه سریعتر برای گذراندن سایر دوره ها به مرکز بازگردد .
در پایان نیز هدایایی از طرف معاون و مسئول روابط بین الملل به ایشان تقدیم شد.
   1394/4/16 10:57    تعداد بازدید :  683


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 683
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )