تقدیر هئیت تحریریه مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران از دکتر کتایون بیداد

 دکتر معین در جلسه شورای سردبیری مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران، از زحمات دکتر کتایون بیداد، مدیر اجرایی این مجله تقدیر کرد.




به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی روز یکشنبه 23 خرداد ماه سال جاری جلسه شورای سردبیری مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی در سالن شورای مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی برگزار شد، در پایان این جلسه دکتر معین، رئیس مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران از دکتر کتایون بیداد دبیر اجرایی مجله آسم، آلرژی و ایمونولوژی تقدیر کردو لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.



دکتر شهناز رفیعی تهرانی یکی از اعضای شورای سردبیری  متن تقدیر نامه را به شرح ذیل قرائت کرد:




 به نام خداوند جان و خرد

سرکار خانم دکتر کتایون بیداد
مدیر اجرایی محترم مجله ایمونولوژی، آسم و آلرژی

توسعه عرصه های علمی  و پژوهشی در پرتو تلاش های خالصانه و عالمانه فرهیختگان و اندیشمندانی است که علم و عمل را سرلوحه زندگی خویش قرار داده­اند.
بدین وسیله از جانب خود، سردبیر محترم و هیات تحریریه محترم مجله ایمونولوژی، آسم و آلرژی  ایران، زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و ارزنده شما در طی 4سال گذشته درجهت  ارتقای بارز سطح علمی مجله را ارج نهاده و وجود شما را مایه ی افتخار و مباهات کشور عزیزمان می دانیم.
امید است در پرتو الطاف الهی و با اتکا به ظرفیت بالای علمی و اجرایی خود شاهد رشد و شکوفائی روزافزون سرکار عالی در تمام مقاطع زندگی باشیم.
 


با تشکر و آرزوی توفیق روز افزون الهی
دکتر مصطفی معین
مدیر مسئول مجله ایمونولوژی، آسم و آلرژی ایران
   1394/3/23 10:40    تعداد بازدید :  1014


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1014
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )