سخنرانی پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی در چهارمین کنگره بین المللی آلرژی های پوست 2017 (EAACI, SAM 2017)
 دکتر مریم ایازی، پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی موفق به ارائه خلاصه مقاله به صورت سخنرانی
 (Oral Abstract Session )  و دریافت گرنت شرکت در چهارمین کنگره بین المللی آلرژی های پوست 2017 آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا(EAACI, SAM 2017)، شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، چهارمین کنگره بین المللی آلرژی های پوست" (Skin Allergy Meeting(  از کنگره های تخصصی آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا،
(European Academy Allergy & Clinical Immunology, EAACI)    از 7 تا 9 اردیبهشت سال جاری (29-27 آوریل 2017) در شهر زوریخ کشور سوئیس برگزارشد. در این کنگره دو سالانه خلاصه مقاله دکتر مریم ایازی، پژوهشگرمرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی با عنوان " تشخیص و درمان نادرست آنژیوادم ارثی در 83 کودک و بزرگسال بیمار" به صورت سخنرانی )(Oral Abstract Session )  پذیرفته شد که ایشان در این کنگره شرکت و سخنرانی خود را ارائه کرد، همچنین دکتر مریم ایازی یکی از ده نفر برگزیده در سطح جهانی برای دریافت گرنت شرکت در کنگره فوق شد.
 
 یادآوری می شود که کنگره بین المللی آلرژی های پوست یکی از کنگره های شاخص دنیا  در این حیطه تخصصی است که هر دوسال یکبار توسط آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا (EAACI) و انجمن درماتیت تماسی اروپا (ESCD) با حضور فعال متخصصان و پژوهشگران برجسته رشته های پوست، ایمونولوژی و آلرژی برگزار می شود.
   1396/2/24 11:43    تعداد بازدید :  302


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 302
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )