با حضور نماینده ویژه سازمان بین المللی حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه (IPOPI)
کارگاه آموزش خانواده ها و بیماران مبتلا به نقص ایمنی اولیه برگزار می شود
سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی برگزار می شود

در حاشیه سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی، کارگاه آموزش خانواده ها و بیماران مبتلا به نقص ایمنی اولیه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی،آسم و آلرژی، در جنب سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی، کارگاه آموزش خانواده ها و بیماران مبتلا به نقص ایمنی اولیه، روز جمعه 29 بهمن سال جاری از ساعت 9:30 تا 12 در تالار امام برگزار خواهد شد.
کارگاه آموزش خانواده ها و بیماران مبتلا به نقص ایمنی اولیه برای اولین بار با هدف آموزش و تقویت ارتباط این بیماران با کادر درمانی و سلامت برگزار می شود و حضور مارتین پرجانت (Martine Pergent)، نماینده ویژه سازمان بین المللی حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه (IPOPI)، از ویژگیهای بارز این کارگاه است.
این کارگاه با هدف تعامل، پرسش و پاسخ بیماران و خانواده های مبتلا به نقص ایمنی اولیه با پزشکان و متخصصان مدعو در حیطه های ایمونولوژی بالینی، ژنتیک و روانپزشکی برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کارگاه با شماره تلفن 66933357 (تاجیک) تماس گرفته و یا به سایت سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی به آدرس http://iciaai.tums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=1 مراجعه کنند.
توضیح این که، سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی از 27 تا 29 بهمن سال جاری در تالار امام بیمارستان امام خمینی برگزار می شود.
خبر: واحدی

   1395/11/24 02:38    تعداد بازدید :  481


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 481
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )