برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه مشترک بین مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و دنشگاه سمل ویس مجارستان

احد زارع پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی،آسم و آلرژی و دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس با اخذ درجه  بسیار خوب از پایان نامه خود دفاع کرد.


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی جلسه دفاع  احد زارع پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس در روز یکشنبه 2 آبان ماه سال جاری با حضور اساتید، داوران داخلی و خارجی و نماینده علمی شورای تحصیلات تکمیلی: دکتر علی اکبر پورفتح اله، دکتر زهرا پورپاک، دکتر غلامعلی کاردر، دکتر سید محمد موذنی،دکتر زهیر محمد حسن، دکتر احمد زواران حسینی، دکتر مهدی شکر آبی، دکتر محمد وجگانی ،دکتر فراشی و دکتر سارا صعودی در سالن شورای گروه ایمونولوژی دانشگاه تربیت مدرس تشکیل شد.

در این جلسه احد زارع از پایان نامه خود با عنوان طراحی و ساخت واکسن پپتیدی از زیرواحد بتای گیرنده نوع یک ایمونوگلوبولین ای(FcεRI) و اثر آن در کنترل بیماری آلرژی یک در مدل موشی دفاع کرد و با کسب درجه بسیار خوب موفق به اخد درجه دکتری ایمونولوژی شد.

یادآوری می شود پایان نامه ایشان طرح مشترک بین مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری دانشگاه سمل ویس (Semmelweis)  مجارستان انجام شده است.


 
   1395/8/3 09:34    تعداد بازدید :  830


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 830
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )