موفقیت دکتر مریم ایازی در دریافت گرنت برگزیده شرکت در دهمین کارگاه نقص C1 Inhibitor
پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی موفق به دریافت گرنت برگزیده و شرکت در کارگاه نقص C1 Inhibitor ، بوداپست مجارستان شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی،از 28 تا 31 اردیبهشت سال جاری (21-18 می) دهمین کارگاه نقص C1 Inhibitor در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.
خلاصه مقاله تهیه شده در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی توسط دکتر مریم ایازی، پژوهشگر مرکز فوق، در این کارگاه موفق به دریافت گرنت برگزیده شرکت شد و ایشان با ارائه پوستر در ارتباط با «کیفیت زندگی بیماران مبتلا به آنژیوادم ارثی در ایران» در دهمین کارگاه نقص C1 Inhibitor  شرکت کرد.
کارگاه نقص C1 Inhibitor  از قدیمی ترین و تخصصی ترین همایش های مرتبط با بیماری آنژیوادم ارثی است که از سال 1999میلادی هر دو سال یکبار با حضور متخصصان و محققان در زمینه بیماری آنژیوادم ارثی برگزار می شود.
توضیح اینکه نقص ارثی در C1 Inhibitor یکی از انواع بیماری آنژیوادم است که به صورت ادم راجعه، غیر گوده گداز، بدون خارش و بدون همراهی کهیر بروز می کند. این ادم ناشی از افزایش نفوذپذیری عروق مویرگی زیرپوستی و زیر مخاطی است و نواحی مختلفی از قبیل اندام ها، دور چشم، لب ها، حنجره، جدار روده و ناحیه تناسلی را درگیر می کند.
خبر: واحدی
   1396/3/2 10:17    تعداد بازدید :  236


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 236
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )