برگزاری سومین جلسه کمیته علمی دومین همایش التهاب به صورت مجازی

سومین جلسه کمیته علمی دومین همایش التهاب به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی این جلسه  روز دوشنبه 15 اردیبهشت با حضور دکتر مصطفی معین، دکتر جمشید حاجتی، دکتر مسعود موحدی، دکتر زهرا پورپاک، دکتر محمدرضا  فضل اللهی، دکتر وحید ضیائی، دکتر طوبی غضنفری، دکتر زهرا علیزاده و دکتر مریم نوری  زاده به صورت مجازی  و از طریق نرم افزار جیت سی میت ( Jitsi Meet ) برگزار شد.

در این جلسه در خصوص محورهای همایش بحث شد و موضوعاتی با محوریت همه گیری بیماری COVID-19 و جنبه های تشخیصی و بالینی آن تعیین شدند که این محورها به زودی بر روی سایت همایش به آدرس nci.iaari.ir، قرار خواهند گرفت.


همچنین در خصوص نحوه اجرای همایش پیشنهاد شد که دو روش برگزاری مختلف برای اجرای همایش به صورت حضوری و مجازی نوشته شود و برای تسریع در روند دریافت امتیاز بازآموزی، هر دو به وزارت بهداشت ارسال شود.

با توجه به قابلیت استفاده از سخنرانان مدعو خارجی و شرکت کنندگان خارج از کشور در هنگام اجرای همایش به صورت مجازی، پیشنهاد شد که فهرستي از سخنرانان به خصوص دانشمندان ایرانی مقیم خارج کشور و فعال در مطالعات مرتبط با التهاب و کووید-19 تهیه و  برای  دعوت  یا جلب همکاری این افراد، با آنها مکاتبه شود.


در پایان پوستر نهایی کنگره نیز  به استحضار  حاضران رسید.

 

 
   1399/2/22 10:56    تعداد بازدید :  66


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 66
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )